Hokejový turnaj "O pohár paní ředitelky" - Brno

Hokejový turnaj "O pohár paní ředitelky" - Brno

Dne 29.01.2019 se naše zařízení zúčastnilo turnaje v ledním hokeji „O pohár paní ředitelky DÚM Brno“
Akce byla zahájena brzkou ranní snídaní a následným odjezdem již v 06.00 hod. dne 29.01.2019. Po příjezdu na místo konání akce nás čekalo velice příjemné překvapení, a to ve formě prostorných vytápěných šaten a perfektně připravené ledové plochy. K tomu svítilo sluníčko a teplota kolem bodu mrazu, co vce jsme si mohli do zahájení přát.
Již v 9 hodin začal samotný turnaj a naším prvním soupeřem byl celek chlapců a pedagogů z VÚ Ostrava – Hrabůvka. Začali jsme pěkně „zostra“ a po chvíli jsme dokonce vedli 2:0. Poté se musela projevit kvalita soupeře, a to byla účast jednoho bývalého profesionálního hokejisty v barvách soupeře, konkrétně jednoho z pedagogů. Díky jeho „umu“ soupeř naše vedení nejen vyrovnal, ale již v polovině zápasu (který se mimochodem hrál na 2x 10 minut) převrátil misku vah vedení na svoji stranu. Prohráli jsme  po boji a s hlavou vztyčenou jsme šli asi po půlhodinové pauze do druhého utkání, kdy soupeřem byl kombinovaný celek z VÚ Střílky. Tady „nám pšenka opět nekvetla“, a tentokráte po rozpačitém výkonu jsme jasně prohráli. Rozdíl v bruslení i hokejových dovednostech byl znát… Do posledního utkání ve skupině jsme nastoupili těsně před polednem a bylo to dozajista naše nejlepší „představení“ na brněnském ledě. Chlapci zaslouží za bojovnost a nasazení velké uznání. Družstvu VÚ Olešnice (kde se mimochodem hokej hraje celou zimu…, no když jsou na to na Vysočině podmínky, tak proč ne??) byli jsme více než vyrovnaným soupeřem, přestože na vítězství to nestačilo!
 
Nevadí, tentokráte jsme „ostudu“ našemu zařízení určitě neudělali, celkové páté až šesté místo, vzhledem ke kvalitě účastníků i celé akce je určitě dobrým vysvědčením pro naše chlapce a samozřejmě i „hrající“ pedagogy!!!

Do školského zařízení jsme se vrátili na večeři kolem 18hodiny odpolední, unaveni, ale i plni příjemných zážitků a třeba i nově navázaných kontaktů…!!
 
Zpracoval: Mgr. Pavel TOKAŘ
stat. zástupce ředitele organizace
Hokej 1

Hokej 1

Hokej 2

Hokej 2

Hokej 3

Hokej 3

14.02.2019 11:33:37
j.kolarik
JK 2021
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one