Pohár ředitele VÚ Višňové - nohejbal a branný závod - 9.-10.10.2019

32. ročník o "Pohár ředitele VÚ Višňové - nohejbal a branný závod"

Ve dnech 9. – 10.10.2019 se chlapci našeho výchovného ústavu zúčastnili 32. ročníku „Poháru ředitele VÚ, SŠ a ŠJ Višňové – nohejbal a branný závod“, který se uskutečnil v dětském táboře v Biskupicích. Výběr chlapců byl na podkladě výchovného aspektu a sportovních zkušeností.

Po příjezdu na určené místo a následném obědě se uskutečnil turnaj v nohejbale, systémem hry každý s každým na dva vítězné sety. Turnaje se účastnilo šest družstev – Střílky, Nový Jičín, Moravský Krumlov, Olešnice a Višňové, které postavilo dvě družstva. Naši chlapci zvítězili ve třech utkáních a rozhodující zápas o umístění na druhou příčku prohráli s Krumlovem 2:1 na sety, a tudíž obsadili třetí místo.
     Následující den se uskutečnil branný závod, jehož součásti byl přespolní běh na 3 km, střelba ze vzduchovky, hod granátem na cíl, jízda zručnosti a zdravověda. Naši chlapci se umístili na čtvrtém místě, což je škoda, jelikož ztratili drahocenný čas tím, že chvíli běželi mimo vyznačenou trasu.

Závěrem bych všem zúčastněným chlapcům poděkoval za sportovní výsledky, ale také za reprezentaci VÚ Nový Jičín a těším se zase na další spolupráci při sportovních akcích.