Turnaj v malé kopané Dřevohostice 2017

Turnaj v malé kopané Dřevohostice

Dne 11.10.2017  jse vyrazili na další turnaj v malé kopané, tentokrát do Dřevohostic. Z naší strany jsme postavili tým chlapců (M.Ž., D.K., R.B., E.P. ,B.D. a D.S.).

Vyjížděli jsme ihned po snídani kolem 7. hodiny ranní a prezentovat jsme se měli o půl deváté v Dřevohosticích na sokolovně. Po příjezdu jsme zjistili, že našimi soupeři ve skupině budou družstva z Olešnice, Ostravy a Višňové. S posledním jmenovaným jsme zahájili po 9. hodině ranní turnaj a nebyl to valný začátek. Velice nejistě jsme se dostaváli do protiútoku, i když soupeř působil velmi chaoticky. Přes mnoho šancí se nám nepodařilo vstřelit branku, to přišlo až na konci utkání, to už ale naši hoši prohrávali o tři branky a také zápas prohráli. Přesto, že jsme v týmu měli nového hráče E.P., který není od přírody fotbalový hráč a také předtím neměl možnost trénovat, si myslím, že zápas jsme mohli klidně vyhrát a bojovat o vyšší stupně. Zklamali i ostatní hvězdy K. a Ž. v útoku, ostatní podali velmi průměrný výkon. Po další prohře s Olešnicí 1:3 si chlapci možná spravili chuť v posledním duelu s Ostravou, kde dali sice 6 branek oproti jedné brance Ostravy, ale jejich výkon byl odevzdaný a proto se netrpělivě čekalo na odpískání konce zápasu.
 
Závěrem lze říci, že chlapci reprezentovali, ale o výrázném výkonu se nedá hovořit. Nakonec i možná díky brankové úrodě z posledního zápasu obsadili chlapci 5. místo.
                                                                                  
Zpracoval:Bc. Et Bc. Václav Novotný  
 
12.11.2017 15:21:26
j.kolarik
JK 2022
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one